Gledam ga, kako mi dolazi...
Nepokolebljivo stijenama hrli i u bezbroj kapi na žalu me grli
Iz dna duše kad zahuče istim ritmom srce tuče
Izdah mu iz grudi novi dan budi
Pa opet tiho k'o da i ne diše
Da ne čuje ni'ko barku kad zanjiše
prošlo je neko vrijeme ali što je vrijeme i ništa su riječi tamo preko u šaptu čempresa mir u zasjedi je ček'o bila sam sutra i doći...
Nema komentara:
Objavi komentar